Přeskočit do hlavního obsahu
Zpět na domovskou stranu
Zpět na domovskou stranu
Otázky a odpovědi
Hledat
Toyota Charging Network
Účet a smlouva
Účet
Účet
Jaké údaje můžu změnit v mém účtu ke službě Toyota Charging Network?
Jak mohu obnovit své přihlašovací údaje?
Proč již nemám přístup ke svému účtu?
Jak mohu aktualizovat svou fakturační adresu?
Jak smažu svůj účet u Toyota Charging Network?
Jak změním svou fakturační e-mailovou adresu?
Jak si změním soukromý účet na firemní účet?
Mohu použít Toyota Charging Network pro obchodní účely?
Jak dlouho potrvá aktivace mého účtu Toyota Charging Network?
Jak mohu navigovat svůj účet a smlouvy na webu Toyota Charging Network?
Co se stane s mým účtem Toyota Charging Network, pokud ztratím svou kreditní kartu?
Proč byl můj účet zablokován a proč jsem obdržel/a upomínku platby nebo upomínací dopis?
Co se stane, když je můj účet Toyota Charging Network uzavřen/ukončen?
Potřebujete okamžitou pomoc?
* Cena hovoru závisí na zemi a síti, ze které voláte.
Telefon:
+420 22 888 0380
E-mail:
cz@toyota-charging-network.eu
Náš servisní tým je Vám k dispozici v této pracovní době:
pondělí až pátek 8:00 až 20:00